KONST / Litografier / Färglitografi 14943058
nr 1494 3058
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
"Ältatorpet". Signerad, numrerad 177/250. Färglitografi, bildmått: 39x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:15:37
27/9 00:03:16